Nieuws

Stier info

Advertentie's

Agenda

Promotie Team

Keuringen

Bestuur

Lidmaatschap

Het ras

Foto show

Links

 

 

Rubriek  01 Vrouwelijk mini's 0 tot 6 mnd                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
189 Petra van Halfweg 16-06-13 Ekimos V het Zwaluwnest Silvia van halfweg Tom van het Veerhuis T.A.N.Veerman Zuidoostbeemster 5  
190 Josien van 'T Veerhuis  14-06-13 Menno 8 Sanne Van 't Veerhuis  Storm J.G.M. Hoekman Zalk 4  
191 Ingrid 18 28-05-13 Jacqueline's Topjob AZ Ingrid 14 Egon 5 AZ J.J. Van der Ven Wijk en Aalburg  2  
192 Demi 8 23-05-13 Leander v. Vredenburgh Demi 5 Jarno J.Wittingen Oosterwolde 1  
194 Elle 11 van Volenbeek 22-09-13 Carlo 3 van Brandenvoort Elle 1 van Volenbeek  Jacobar 28 AZ Rozendaals Rose's   Putten 3  
                 
Opmerking :                 
Demi 8 het meest compleet                 
                 
Rubriek 02 Vrouwelijk 6 tot 8 mnd                
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
193 Sanne 1 van 't Veerhuis 18-04-13 Menno 8 Sanne van 't Veerhuis Storm J.G.M. Hoekman Zalk 4  
195 Emie de Zuivelhoeve 27-03-13 Wijnand 29 Heidi De Zuivelhoeve  Alex v 't Veerhuis H.Dunnink-Timmerman  Rouveen 5  
196 Daphne v.  Kralo 27-03-13 Arnold Daphine's Gravin Graaf J. van Beukelen Pesse 1  
197 Sienetta 17-03-13 Tom van het Veerhuis Marije Romeo van Pesaken K. Tiggelaar Wirdum Fr.  2  
198 Roos 9  14-03-13 Tom van het Veerhuis Roos 3 Gamin des 3 Frontieres Mts M+E Kruithof Kleene Blankenham 3  
                 
Opmerking :                 
Iets wisselende groep                 
                 
Rubriek 03 Vrouwelijk 8 tot 12 mnd                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
199 Marit De Zuivelhoeve 08-12-12 Hugo Red Fleur De Zuivelhoeve  Jeroen van de Kruitstee H.Dunnink-Timmerman  Rouveen 1  
200 Groot Rassert 102 06-12-12 Tom van het Veerhuis Groot Rassert 42 Groot Rassert 8114 W van de Mheen Hoevelaken 2  
                 
Opmerking :                 
Nagenoeg geen verschil                 
                 
Rubriek 04 Vrouwelijk 15 tot 18 mnd                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
202 Ingrid 16 12-06-12 Simon Ingrid 6 Hein van Vredenburg J.J. Van der Ven / R de Smit Amstelveen 6  
203 Nora van Halfweg 01-06-12 Ekimos V het Zwaluwnest Marieke van Halfweg  Patamon van Knedo T.A.N.Veerman Zuidoostbeemster 3  
204 Ana van Halfweg 28-05-12 Bart van Halfweg Sopie van halfweg  Frans  T.A.N.Veerman Zuidoostbeemster 2  
205 Van Vollebeek Gonda 11 20-05-12 Gerko van Volenbeek  Van Volenbeek Gonda 1 Big Ben Rozendaals Rose's   Putten 1  
206 Hennie 13 15-05-12 Leyenhorst 149 Hennie 12 Jarno J.Wittingen Oosterwolde 5  
207 Saskia 13 08-05-12 Egon 5 AZ Saskia 8 Marco van 't Veerhuis J.J. Van der Ven Wijk en Aalburg  4  
                 
Opmerking :                 
De nummer 1,2,3, bijzonder mooie dieren                 
                 
Rubriek 05 Vrouwelijk 18 tot 24 mnd                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
208 Sonja 5 17-04-12 Tom van het Veerhuis Sonja 4 Jonathan v.d. Loevesteinhoeve J.J. Van der Ven Wijk en Aalburg  2  
209 Groot Rassert 96 10-04-12 Menno16 Hobbie 163 Remco W van de Mheen / R. de Smit  Amstelveen 5  
211 Daphne's Tina 04-03-12 Tinus Daphine's Gravin Graaf J. van Beukelen Pesse 1  
212 Alike 11 23-02-12 Leander v. Vredenburgh Alike 9 Leon J.Wittingen Oosterwolde 3  
213 Judith van Halfweg  23-11-11 Carlo 3 van Brandenvoort Christine v.d. Flevohof Carlo van 't Veerhuis T.A.N.Veerman Zuidoostbeemster 6  
214 Christine van Halfweg  12-11-11 Herman Christine v.d. Flevohof Carlo van 't Veerhuis T.A.N.Veerman Zuidoostbeemster 4  
                 
Opmerking :                 
Arbitrage tussen 211 en 208                
                 
Rubriek 06 Vrouweijk 2 tot 3 jaar                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
215 Silvia van Halfweg  01-07-11 Tom van het Veerhuis Marieke van Halfweg  Patamon van Knedo T.A.N.Veerman Zuidoostbeemster 3  
217 Judith 5 21-03-11 Tom van het Veerhuis Judith 4 Marco van 't Veerhuis J.J. Van der Ven Wijk en Aalburg  2  
218 Tinkerbell 18-03-11 Tom van het Veerhuis Renate 8 Egon 5 AZ K. Tiggelaar Wirdum Fr.  1  
219 Van Vollebeek Elle 1 21-10-10 Jacobar 28 Az Elle Pieter 2 Rozendaals Rose's   Putten 5  
220 De Zuivelhoeve Heidi 24-11-10 Alex van t'Veerhuis  Siepie 1 Graaf Charlon V Zuylenstein  H.Dunnink-Timmerman  Rouveen 4  
                 
Opmerking :                 
Nr 215 veel lengte                 
                 
Rubriek  07 Vrouwelijk 3 tot 4 jaar                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
222 Soraya van Halfweg  26-05-10 Herman Roza Fernando T.A.N.Veerman Zuidoostbeemster 6  
223 Tineke v.d. Oude Smitse 21-04-10 Tom van het Veerhuis Ivanette van de Oude Smitse Bas van het Veerhuis  R. de Smit Amstelveen 1  
224 Sophie van Halfweg  20-04-10 Frans Corn. Hoeve Melissa nb  T.A.N.Veerman Zuidoostbeemster 5  
225 Van Vollenbeek Truus 12 23-03-10 Erik van Volenbeek Truus 11 Gert v.d. Lingenhof  Rozendaals Rose's   Putten 2  
226 Ingrid 10 27-02-10 Tom van het Veerhuis Ingrid 5 Geurt v.d. Lingenhof  J.J. Van der Ven Wijk en Aalburg  3  
227 Siepie  7 10-11-09 Jeroen van de Kruitstee Siepie 3 Graaf Charlon V Zuylenstein  H.Dunnink-Timmerman / H v. Dijk Rouveen 4  
                 
Opmerking :                 
Mooie groep                 
                 
Rubriek  08 Vrouwelijk > 4 jaar                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
230 Lilly 10 06-07-09 Jarno Lilly 7 Dinand J.Wittingen Oosterwolde 3  
231 Daphne's Gravin 09-06-09 Graaf Daphine 3 Peter J. van Beukelen Pesse 2  
234 Daphne 3 01-10-04 Pieter Daphine Jos J. van Beukelen Pesse 1  
                 
Opmerking :                 
Mooie, fijne ras typische koeien                
                 
Rubriek 09 mannelijk mini's 0 tot 6 mnd                
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
170 Joris van de Aalburghof  23-07-13 Simon Jolanda 10 Dirk J.J. Van der Ven Wijk en Aalburg  3  
171 Wilco v.d. Oude Smitse  03-06-13 Rocco v.d. Oude Smitse Tinneke v.d. Oude Smitse Tom van het Veerhuis R. de Smit Amstelveen 5  
172 Frans 03-06-13 Leander v. Vredenburgh Francien 5 Joepie J.Wittingen Oosterwolde 1  
173 Django van Halfweg  30-05-13 Ekimos V het Zwaluwnest Soraja van Halfweg  Herman T.A.N.Veerman Zuidoostbeemster 6  
174 Jesper van ;t Veerhuis  12-05-13 Leyenhorst 149 Ingrid 2 van 't Veerhuis  Bas van het Veerhuis  J.G.M. Hoekman Zalk 2  
175 Diesel van Halfweg  11-05-13 Silvester Isa van Halfweg  Bart van halfweg  T.A.N.Veerman Zuidoostbeemster 4  
176 Willem  06-05-13 Jacob 2 W nb Teun A.Luyben Cruquius  7  
                 
Opmerking :                 
                 
                 
                 
Rubriek  10 mannelijk 6 tot 12 mnd                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
177 Adrie v.d. Oude Smitse 05-04-13 Martan van 't Veerhuis Margot v.d. Oude Smitse Tom van het Veerhuis R. de Smit Amstelveen 2  
178 De Zuivelhoeve Peter 28-03-13 Wijnand 29 De Zuivelhoeve Charlotte Alex van 't Veerhuis H.Dunnink-Timmerman  Rouveen 3  
179 De Zuivelhoeve Herco 09-02-13 Kobus Siepie 9 Jeroen van de Kruitstee H.Dunnink-Timmerman  Rouveen 4  
188 Leendert  23-03-13 Leander v. Vredenburgh Lilly 10  Jarno / Graaf J.Wittingen Oosterwolde 1  
                 
                 
Opmerking :                 
Gegevens van Leendert nog aanvullen                 
                 
Rubriek 11 mannelijk 1 tot 2 jaar                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
182 De Zuivelhoeve Henk OVB 05-05-12 Herman nb Vd. Westhoeve Carindo  A.F. Jans Beken / H.Dunnink- Rouveen 2  
183 Rienk v.d. Valkenweide  01-03-12 Romeo van Pesaken Roos 3 Garmin des Frontieres Mts M+E Kruithof Kleene Blankenham 1  
                 
Opmerking :                 
                 
                 
Rubriek 12 mannelijk > 2                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
186 Menno 14 09-08-08 Remco  Olaf 's Jill 12 Carlo 2 Maas-Koenen / W.v.d. Mheen  Hoevelaken 1  
184 Vredenburgh Rambo 13-08-11 Diabolo Emsterhoeve Alyshia  Ricardo J.W.M.te Riele / T.A.N.Veerman Zuidoostbeemster 2  
                 
Opmerking :                 
geen                
                 
                 
Rubriek 13 Zoogstel                  
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
219 Elle 1  van Volenbeek 21-12-10 Jacobar 28 Az Elle Pieter 2 Rozendaals Rose's   Putten 1  
194 Elle 11 van Volenbeek Kalf 22-09-13 Carlo 3 van Brandenvoort Van Volenbeek Ell 1 Jacobar 28 AZ Rozendaals Rose's   Putten 1  
                 
                 
Opmerking :                 
Maar 1 inzending                
                 
                 
Rubriek  14 Bedrijfsgroepen                 
  naam  Woonplaats          Uitslag   
Eig : J. van Beukelen  Pesse              
Eig : H.Dunnink Timmerman  Rouveen              
Eig : J.G.M. Hoekman  Zalk              
Eig : R.de Smit Amstelveen              
Eig : T.A.N. Veerman  Zuidoostbeemster            
Eig : J.J. Van der Ven  Wijk en Aalburg          1  
Eig : J. Wittingen  Oosterwolde            
                 
Opmerking :                 
De winnaar is : J.J. Van der Ven uit Wijk en Aalburg                 
                 
Rubriek 15 Afstammelingen van 1 Stier                 
    Tom van het Veerhuis            
    Leander v. Vredenburgh            
    Bart van Halfweg            
                 
Opmerking :                 
De winnaar is :   Leander v. Vredenburgh            
                 
                 
KAMPIOENSKEURING                
                 
                 
                 
Nr  Kampioen Mini's vrouwelijk  geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
192 Demi 8 23-05-13 Leander v. Vredenburgh Demi 5 Jarno J.Wittingen Oosterwolde Kampioen   
                 
                 
Nr  Kampioen Mini's mannelijk  geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
172 Frans  03-06-13 Leander v. Vredenburgh Francien 5 Joepie J.Wittingen Oosterwolde Kampioen   
                 
                 
Nr  Kampioen vrouwelijk  < 1 jaar              
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
200 Groot Rassert 102 06-12-12 Tom van het Veerhuis Groot Rassert 42 Groot Rassert 8114 W van de Mheen Hoevelaken Kampioen   
196 Daphne v.  Kralo 27-03-13 Arnold Daphine's Gravin Graaf J. van Beukelen Pesse Res.Kampioen
                 
                 
Nr  Kampioen vrouwelijk  1-2 jaar              
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
211 Daphne's Tina 04-03-12 Tinus Daphine's Gravin Graaf J. van Beukelen Pesse Kampioen   
205 Van Vollebeek Gonda 11 20-05-12 Gerko van Volenbeek  Van Volenbeek Gonda 1 Big Ben Rozendaals Rose's   Putten Res.kampioen
                 
                 
Nr  Kampioen vrouwelijk  > 2 jaar              
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
234 Daphne 3 01-10-04 Pieter Daphine Jos J. van Beukelen Pesse Kampioen   
218 Tinkerbell 18-03-11 Tom van het Veerhuis Renate 8 Egon 5 AZ K. Tiggelaar Wirdum Fr.  Res.kampioen
223 Tineke v.d. Oude Smitse 21-04-10 Tom van het Veerhuis Ivanette van de Oude Smitse Bas van het Veerhuis  R. de Smit Amstelveen    
                 
                 
Nr  Kampioen mannelijk  < 1 jaar              
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
188 Leendert  23-03-13 Leander v. Vredenburgh Lilly 10  Jarno / Graaf J.Wittingen Oosterwolde Kampioen   
183 Rienk v.d. Valkenweide  01-03-12 Romeo van Pesaken Roos 3 Garmin des Frontieres Mts M+E Kruithof Kleene Blankenham Res.Kampioen
                 
Nr  Tussendoor de Beste Vleeskoe en Stier  geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats    
186 Menno 14 09-08-08 Remco  Olaf 's Jill 12 Carlo 2 Maas-Koenen / W.v.d. Mheen  Hoevelaken    
231 Daphne's Gravin 09-06-09 Graaf Daphine 3 Peter J. van Beukelen Pesse    
                 
Nr  Kampioen mannelijk  1- 2 jaar              
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
183 Rienk v.d. Valkenweide  01-03-12 Romeo van Pesaken Roos 3 Garmin des Frontieres Mts M+E Kruithof Kleene Blankenham Kampioen   
                 
                 
Nr  Kampioen mannelijk  > 2 jaar               
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
186 Menno 14 09-08-08 Remco  Olaf 's Jill 12 Carlo 2 Maas-Koenen / W.v.d. Mheen  Hoevelaken Kampioen   
184 Vredenburgh Rambo 13-08-11 Diabolo Emsterhoeve Alyshia  Ricardo J.W.M.te Riele / T.A.N.Veerman Zuidoostbeemster Res.Kampioen
                 
                 
Nr  Kampioen zoogstellen                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
219 Elle 1  van Volenbeek 21-12-10 Jacobar 28 Az Elle Pieter 2 Rozendaals Rose's   Putten Kampioen   
194 Elle 11 van Volenbeek Kalf 22-09-13 Carlo 3 van Brandenvoort Van Volenbeek Ell 1 Jacobar 28 AZ Rozendaals Rose's   Putten Kampioen   
                 
Nr  Kampioen afstammeling 1 stier                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
Leander v. Vredenburg  21-01-07   Henneke  Donald van Vredenburgh Wittinger Oosterwolde Kampioen   
                 
                 
Nr  Miss Toekomst                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
200 Groot Rassert 102 06-12-12 Tom van het Veerhuis Groot Rassert 42 Groot Rassert 8114 W van de Mheen Hoevelaken    
                 
                 
Nr  Mister Toekomst                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
183 Rienk v.d. Valkenweide  01-03-12 Romeo van Pesaken Roos 3 Garmin des Frontieres Mts M+E Kruithof Kleene Blankenham    
                 
                 
Nr  Algemeen kampioen vrouwelijk en mannelijk                 
nr  naam geb datum V M MV Fokker / eigenaar  Woonplaats Uitslag   
234 Daphne 3 01-10-04 Pieter Daphine Jos J. van Beukelen Pesse Kampioen   
186 Menno 14 09-08-08 Remco  Olaf 's Jill 12 Carlo 2 Maas-Koenen / W.v.d. Mheen  Hoevelaken Kampioen