Home

Nieuws

Stier info

Advertentie's

Agenda

Promotie Team

Keuringen

Bestuur

Lidmaatschap

Het ras

Foto show

Links

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RUBRIEK 01     Miniís Vrouwelijk 0 tot 4 maand

_______________________________________________________

 

1e  65 Van Volenbeek Laura 2

    EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

2e  62 Demi 8

    EIG : J Wittingen, Oosterwolde Gld

3e  64 Vreugdenhoeve Alexia

    EIG : T Vreugdenhil, Putten

4e  61                          

    EIG : A Luyben, Cruquius

5e  63 Van Volenbeek Josina

    EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

 

 

RUBRIEK 02     Vrouwelijk 4 tot 8 maand

_______________________________________________________

 

1e  69 Sienetta

    EIG : K Tigchelaar, Wirdum Fr

2e  66                          

    EIG : A Luyben, Cruquius

3e  68 Marian 5 van de Zandkamp

    EIG : M Huisman, Ermelo

4e  71 Knedo Willemijn

    EIG : KNEDOSTABLES Knetemann, Wydewormer

5e  70 Kristel vd Flevohof

    EIG : W Keijl, Biddinghuizen

6e  72 Dian 11

    EIG : J Wittingen, Oosterwolde Gld

 

 

 67 Demi 7

     EIG : J Wittingen, Oosterwolde Gld

      NIET AANWEZIG.

 

 

RUBRIEK 03     Vrouwelijk 8 tot 12 maand

______________________________________________________

 

1e  76 Thea 29

    EIG : J J Verstappen, Dedemsvaart

 

2e  75 Vreugdenhoeve Belinda

    EIG : T Vreugdenhil, Putten

3e  73 Emma vd Flevohof

    EIG : W Keijl, Biddinghuizen

4e  74 Lambi-

    EIG : V.O.F. Nieuwenhuis-te M, Angerlo

 

 

RUBRIEK 03a    Vrouwelijk 12 tot 15 maand _______________________________________________________

 

1e  77 Van Volenbeek Lativa 31

    EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

2e  78 Vreugdenhoeve

    EIG : T Vreugdenhil, Putten

3e  79 Van Volenbeek Teunie 1

    EIG : T Vreugdenhil, Putten

 

 

RUBRIEK 04     Vrouwelijk 15 tot 18 maand

_______________________________________________________

 

1e  81 Van Volenbeek Laura 1

 

     EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

2e  82 Van Volenbeek Margo

     EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

3e  85 Vreugdenhoeve Henni

     EIG : T Vreugdenhil, Putten    

4e  83 Groot Rassert 96

     EIG : R de Smit, Amstelveen

5e  80 Dalia  

     EIG : V.O.F. Nieuwenhuis-te M, Angerlo

6e  86 Vreugdenhoeve Danielle

     EIG : T Vreugdenhil, Putten

7e  84 Vreugdenhoeve Jola

     EIG : T Vreugdenhil, Putten

 

  

RUBRIEK 05     Vrouwelijk 18 tot 24 maand _______________________________________________________

 

1e  87 Sara vd Flevohof

     EIG : W Keijl, Biddinghuizen

2e  89 Daphne vd Flevohof

     EIG : W Keijl, Biddinghuizen

3e  88 Roza vd Flevohof

     EIG : W Keijl, Biddinghuizen

 

  

RUBRIEK 06     Vrouwelijk 2 tot 4 jaar _______________________________________________________

 

1e  92 Tinkerbell

    EIG : K Tigchelaar, Wirdum Fr

2e  93 Daatje 28

    EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

3e  94 Van Volenbeek Laura  

    EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

4e  90 Vreugdenhoeve Gina

    EIG : T Vreugdenhil, Putten

5e  91              

    EIG : A Luyben, Cruquius

 

 

RUBRIEK 07     Vrouwelijk > 4 jaar _______________________________________________________

 

1e  95 Knedo Susan

    EIG : KNEDOSTABLES Knetemann, Wydewormer

2e  99 Wijsje 7106

    EIG : R de Smit, Amstelveen

3e  98 Bert's Josina

    EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

4e  97 Linda vd Flevohof

    EIG : W Keijl, Biddinghuizen

 

     96 Van Volenbeek Julia

     EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

     NIET AANWEZIG.

 

 

RUBRIEK  08    Miniís Mannelijk 0 tot 4 maand

_______________________________________________________

 

1e  51 Willem

    EIG : A Luyben, Cruquius

2e  52 Klaas-Jelle

    EIG : K Tigchelaar, Wirdum Fr

 

50 Frans

    EIG : J Wittingen, Oosterwolde Gld

     NIET AANWEZIG

 

 

RUBRIEK  09    Mannelijk 4 tot 8 maand

_______________________________________________________

 

1e  54 Vreugdenhoeve

    EIG : T Vreugdenhil, Putten

2e  57 Dekrart

     EIG : V.O.F. Nieuwenhuis-te M, Angerlo

3e  53 Vreugdenhoeve Teun

    EIG : T Vreugdenhil, Putten

4e  56 Leendert

    EIG : J Wittingen, Oosterwolde Gld

5e  55 Hylke

    EIG : K Tigchelaar, Wirdum Fr

 

 

 

 

 

RUBRIEK  10    Mannelijk 1 tot 2 jaar

_______________________________________________________

 

1e 59 Dododido

    EIG : V.O.F. Nieuwenhuis-te M, Angerlo

2e 60 Maarten van de Oude Smitse

    EIG : R de Smit, Amstelveen

3e 58 Kick van Halfweg

    EIG : KNEDOSTABLES Knetemann, Wydewormer

 

 

RUBRIEK  11    Zoogstellen

________________________________________________________

 

194 Moeder: Van Volenbeek, Laura

   65 Kalf: Van Volenbeek Laura 2

   EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

 

2e 91 Moeder: n.n.

   51 Kalf: Willem   

    EIG : A. Luyben, Cruquius

 

3e 98 Moeder: Bert's Josina

   63 Kalf: Van Volenbeek Josina  

   EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

 

RUBRIEK  12    Bedrijfsgroepen

_______________________________________________________

 

1e EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

 

2e EIG : T. Vreugdenhil, Putten

 

3e EIG : G. Keijl, Biddinghuizen

 

4e EIG : K Tigchelaar, Wirdum Fr

 

5e EIG : A. Luyben, Cruquius

 


RUBRIEK  13    Afstammelingen van 1 stier, minimaal 3 stuks

_______________________________________________________

 

1e V: Noek van Vredenburg
     EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

 

2e V: Jacob 2 W
     EIG : A. Luyben, Cruquius

 

 

 

 

KAMPIOEN MANNELIJK JONGER DAN 1 JAAR

54 Vreugdenhoeve

    EIG : T Vreugdenhil, Putten

 

RESERVE KAMPIOEN MANNELIJK JONGER DAN 1 JAAR

57 Dekrart

     EIG : V.O.F. Nieuwenhuis-te M, Angerlo

 

KAMPIOEN MANNELIJK 1-2 JAAR

59 Dododido

    EIG : V.O.F. Nieuwenhuis-te M, Angerlo

 

 

RESERVE KAMPIOEN MANNELIJK 1-2 JAAR

60 Maarten van de Oude Smitse

    EIG : R de Smit, Amstelveen

 

MISTER TOEKOMST:

54 Vreugdenhoeve

    EIG : T Vreugdenhil, Putten

 

BESTE MANNELIJKE DIER VAN 4 TOT EN MET 24 MAANDEN.

 

 

KAMPIOEN MINIíS VROUWELIJK

65 Van Volenbeek Laura 2

    EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

 

RESERVE KAMPIOEN MINIíS VROUWELIJK

62 Demi 8

    EIG : J Wittingen, Oosterwolde Gld

 

KAMPIOEN VROUWELIJK JONGER DAN 1 JAAR

69 Sienetta

    EIG : K Tigchelaar, Wirdum Fr

 

RESERVE KAMPIOEN VROUWELIJK JONGER DAN 1 JAAR

76 Thea 29

    EIG : J J Verstappen, Dedemsvaart

 

KAMPIOEN VROUWELIJK 1 - 2 JAAR

77 Van Volenbeek Lativa 31

    EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

 

RESERVE KAMPIOEN VROUWELIJK 1 - 2 JAAR

81 Van Volenbeek Laura 1

     EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

 

KAMPIOEN VROUWELIJK OUDER DAN 2 JAAR

92 Tinkerbell

    EIG : K Tigchelaar, Wirdum Fr

 

RESERVE KAMPIOEN VROUWELIJK OUDER DAN 2 JAAR

95 Knedo Susan

    EIG : KNEDOSTABLES Knetemann, Wydewormer

 

 

MISS TOEKOMST:

77 Van Volenbeek Lativa 31

    EIG : Rozendaals Rosť's, Putten

 

BESTE RASZUIVERE VROUWELIJKE DIER VAN 4 TOT EN MET 24 MAANDEN.